top of page

DOGAY 2017 Akçakoca

Akçakoca Kaymakamlığı himayelerinde,  Akçakoca Belediyesinin desteği ile gerçekleşen

DOGAY' a bu yıl  Türkiye, Yunanistan, Filistin, Güney Kıbrıs, Ürdün, KKTC, Cezayir, Finlandiya ve İran’dan toplam 167 yarışmacı katıldı. 5 kategoride toplam 55 ödül dağıtıldı.

DOGAY Fotoğraf Yarışmasının bir diğer bölümü; amacı çocuklara da fotoğrafı sevdirmek ve farkındalık yaratmak olan ÇOCUK DOGAY’dı. Akçakoca'dan 135 çocuğumuz ile Anadolu’nun diğer bölgelerinden de çocukların katılımı ile gerçekleşti. Her çocuk katılımcının çektiği en iyi kare ödül töreninde gösterildi Ödül töreninde yarışmaya katılan tüm çocuklara Belediye ve sponsorlarımız tarafından hediyeler verildi.
Bu yıl Tuğrul Çakar, Fikret Özkaplan, Necmettin Külahçı, Mustafa Eser, İlkay Topuz, Gültekin Çizgen ve Ali Rıza Akalın Seçici Kurul üyesi olarak gün boyunca binlerce fotoğraftan en güzellerini seçtiler.
Bu etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan Akçakoca Kaymakamı Sayın Yasin Öztük’e, Akçakoca Belediye Başkanı Sayın Cüneyt Yemenici'ye,  tüm  belediye çalışanlarına, çocuklara verilen hediyeler için Koza Karaca Yayın Dağıtıma ve Ataşehir Rotary Klübüne,  Seçici Kurul Üyelerimize,  Yarışmacılarımıza ve Dernek üyelerimize çok teşekkür ederiz.
bottom of page